Hlášení místního rozhlasu

MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO KYJOV - AKCE V ZÁŘÍ

Městské kulturní středisko Kyjov Vás srdečně zve na akce konané v měsíci září.

PÁTEK 10.9.2021 - letní kino Kyjov/20.00 hod.: ROCKSYMPHONY - unikátní koncert rockových hitů, vystoupí Filharmonie Bohuslava Martinů, rocková kapela a sólisté Miro Šmajda a Sabina Křováková.
Vstupné: 690 Kč.

ÚTERÝ 14.9.2021 - Dům kultury Kyjov, divadelní sál/19.00 hod.: DECHOVÁ HUDBA GLORIA.
Dechová hudba Gloria vznikla v r. 1994 v Kyjově. Jejím kapelníkem je známý trumpetista a skladatel Zdeněk Gurský. Kapela má v obsazení 13 profesionálních muzikantů, 3 zpěvačky a 2 zpěváky. Věnuje se nejen dechovému žánru, ale také moderní a vážné hudbě.
Vstupné: 180 Kč.

STŘEDA 22.9.2021 - Dům kultury Kyjov, divadelní sál/19.00 hod.: NEBE?
Komedie divadla MALÉhRY, jež působí pod křídly Bolka Polívky. Milá komedii, na kterou budete vzpomínat ještě v další sezóně. Přestože je představení především o ženách a jejich světě, muži se budou velmi dobře bavit.
Hrají: B. Seidlová, D. Zbytovská, N. Zbytovská. Délka představení: cca 90 minut.
Vstupné: v předprodeji 260 Kč, na místě 280 Kč.