Hlášení místního rozhlasu

STŘEDNÍ ŠKOLA GASTRONOMIE, HOTELNICTVÍ A LESNICTVÍ BZENEC, p.o. NABÍZÍ ATRAKTIVNÍ OBORY:

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, p.o. jako jedna z nejvýznamnějších škol v regionu nabízí atraktivní obory z oblasti gastronomie: Hotelnictví, Kuchař-číšník a Cukrář a další zajímavé obory: Lesní mechanizátor, Rybář, Zahradník a Ekologie a životní prostředí.
Škola poskytuje také vzdělání žákům se speciálními vzdělávacími potřebami v oborech Cukrářské práce a Zahradnické práce.
Pro rozšíření kvalifikace nabízí nástavbová a zkrácená studia. Nově nabízíme zkrácené studium oboru Výrobce potravin Cukrovinkář nebo Konzervář ve spolupráci s významnými firmami v regionu Candy Plus Rohatec, Pika Bzenec a Linea Nivnice.
Navštivte nás na www.sosbzenec.cz!